Odbiór ciętych choinek

Ogłoszenia

Na zlecenie Ekosystemu firmy zajmujące się odbiorem odpadów w mieście zabiorą cięte choinki, których nie da się już posadzić. Prosimy o wystawianie drzewek na dzień przed planowanym wywozem bioodpadów. Firmy wywożące odpady komunalne odbiorą cięte choinki, których nie da się już posadzić. Takie żywe choinki (pozbawione ozdób, bez worków, doniczek) należy wystawiać w miejscu gromadzenia odpadów (przy pojemniku brązowym na…

Czytaj więcej

Infolinia Ekosystemu nieczynna w dniu 10 grudnia (od godziny 15:00)

Ogłoszenia

Uwaga! Informujemy, że dniu 10 grudnia 2021 (od godziny 15:00) nieczynna będzie infolinia Ekosystemu oraz inne telefony w sieci firmowej. Rozpoczynamy prace mające na celu usunięcie awarii elektrycznej z minionego tygodnia. Prosimy o kontakt na adres: ekosystem@ekosystem.wroc.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy znajdujący się na naszej stronie. Przepraszamy za niedogodności.

Czytaj więcej

Awaria energetyczna i tymczasowy brak dostępu do wybranych usług

Ogłoszenia

Uwaga! W związku z awarią energetyczną, która 1 grudnia 2021 wystąpiła w oddziale przy ulicy Michalczyka 23, mogą wystąpić trudności z dostępem i działaniem wybranych usług. Nie działa infolinia. Zgłoszenia można kierować przez formularz kontaktowy kontakt.ekosystem.wroc.pl lub na adres e-mail: ekosystem@ekosystem.wroc.pl Ze względu na awarię czas obsługi zgłoszeń wpływających drogą elektroniczną może ulec wydłużeniu. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej
Wyszukiwarka odpadów

Co gdzie wyrzucić?

Jeśli nie wiesz, gdzie wyrzucić dany rodzaj odpadów, skorzystaj z naszej wyszukiwarki lub przeczytaj więcej o zasadach segregacji.