Aktualności

Festyn sąsiedzki na Ołbinie  

Spotkajmy się na sąsiedzkim pikniku na terenie podwórka Oleśnicka/Jedności Narodowej/ Kluczborska/ Żeromskiego. Festyn zaplanowano na środę, 3 lipca  w godzinach od 15:00 do 18:00. Wstęp wolny.

Okazja do sąsiedzkich spotkań, zabawy i edukacji już w najbliższą środę, 3 lipca. Wspólnie z partnerami – Zarządem Zasobu Komunalnego i Biurem Zrównoważonej Mobilności Urzędu Miejskiego – zapraszamy do udziału w festynie sąsiedzkim „Dbam to mam”. Spotykamy się na podwórku przy ulicach Oleśnickiej/ Jedności Narodowej/ Kluczborskiej/ Żeromskiego w godz. od 15:00 do 18:00.

Festyn będzie okazją, by dowiedzieć się, jak segregować śmieci i zadbać o czystość na podwórku. Na naszym stoisku edukacyjno-informacyjnym przybliżymy idee recyklingu, zero i less waste. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym segregacja stanie się jeszcze prostszym zagadnieniem. Najbardziej zaangażowani uczestnicy otrzymają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do zadawania pytań, wspólnych rozmów i edukacji przez zabawę. Zarząd Zasobu Komunalnego przygotowuje eko-piny i tajemniczą skrzyneczkę z pytaniami, a Biuro Zrównoważonej Mobilności zaprosi do zabaw ruchowych i przybliży wszystkie przewagi przemieszczania się na rowerze.

Festyn jest wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla wszystkich uczestników i uczestniczek.

Do zobaczenia!