Aktualności

Powitanie lata już 21 czerwca

W piątek wspólnie witamy lato na Grunwaldzie! Spotkajmy się na sąsiedzkim pikniku organizowanym przez Wrocławskie Mieszkania wraz partnerami na jednym z podwórek. My też tam będziemy. Przygotowano moc atrakcji.

„Powitanie lata na Grunwaldzie” to sąsiedzki piknik zaplanowany na piątek 21 czerwca w godzinach od 16:00 do 19:30. Wydarzenie odbędzie się na terenie podwórka przy ulicach Benedyktyńska – Sępa-Szarzyńskiego – Sienkiewicza – Górnickiego. Wejście na teren podwórka znajduje się od strony ulicy Górnickiego.

Organizatorzy przygotowali moc atrakcji:

  • warsztat z robienia kwietnych bomb,
  • warsztat z robienia ekologicznych zakładek do książek,
  • sąsiedzki stół ze słodkim poczęstunkiem,
  • punkty informacyjne partnerów i organizatorów wydarzenia,
  • zabawy i animacje dla najmłodszych,
  • bańki mydlane i malowanie buzi.

Podczas tego wydarzenia nie mogło nas zabraknąć. Na stoisku Ekosystemu będzie można uzyskać informacje dotyczące selektywnej zbiórki odpadów oraz utrzymania czystości we Wrocławiu, a także recyklingu, idei zero i less waste. Dla dzieci przygotowaliśmy gry i zabawy edukacyjne, dzięki którym recykling stanie się jeszcze prostszym zagadnieniem. Najbardziej zaangażowani uczestnicy zabaw otrzymają atrakcyjne nagrody.

Piknik jest wydarzeniem otwartym i bezpłatnym dla wszystkich uczestników i uczestniczek.

Wydarzenie realizują Wrocławskie Mieszkania wraz z partnerstwem lokalnym „Nasz Grunwald”.

Organizatorzy:

Wrocławskie Mieszkania, Fundacja Ładne Historie

Partnerzy:

Ekosystem, Miejska Biblioteka Publiczna – Filia nr 29, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Zespół Terenowej Pracy Socjalnej nr 3, Rada Osiedla Plac Grunwaldzki.

Do zobaczenia!