Aktualności

Zmiana wykonawcy odbierającego odpady na Krzykach

Na Krzykach z dniem 1 marca zmieniła się firma odbierająca odpady komunalne. Dotychczasowego odbiorcę
FBSerwis Sp.z o.o. zastąpiło konsorcjum: Chemeko – System i ENERIS Ekologiczne Centrum Utylizacji.

fot: IR Studio Daniel Gaworski

Przypominamy:

♻️Zmiana wykonawcy oznacza wymianę pojemników. Niemal wszystkie nieruchomości zostały już wyposażone w pojemniki nowego operatora. W niektórych przypadkach, w ich miejsce, tymczasowo otrzymają Państwo worki. W przypadku braku pojemnika lub worka przy Państwa nieruchomości, prosimy o niezwłoczny kontakt poprzez nasz formularz kontaktowy znajdujący się na www.kontakt.ekosystem.wroc.pl.

♻️Pojemniki FBSerwis zostaną zabrane najpóźniej do połowy marca.

♻️Nowy operator zapewnia odbiór ze wszystkich pojemników, jednakże prosimy o zapełnianie tych oznaczonych logiem Chemeko-System/Eneris.

♻️Aktualne harmonogramy odbioru są dostępne na stronie www.ekosystem.wroc.pl. Dystrybucja harmonogramu papierowego dla nieruchomości jednorodzinnych rozpocznie się pod koniec kwietnia.

♻️Zgłoszeń dotyczących podstawień pojemników, odbioru odpadów lub harmonogramu można dokonywać poprzez formularz znajdujący się na www.kontakt.ekosystem.wroc.pl, na profilu facebookowym spółki Ekosystem lub poprzez infolinie.

♻️Z uwagi na zachodzące zmiany, do końca marca infolinia spółki Ekosystem Sp. z o.o. będzie czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 17.30 pod nr tel. 71 75 86 911.

♻️Zachęcamy również do kontaktu z nowym operatorem poprzez Biuro Obsługi Klienta przy ul. Jerzmanowskiej 8 we Wrocławiu, e-mail: bok.wroclaw@eneris.pl. lub pod nr. 71 349 96 43.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia wywołane powyższą sytuacją, mają one charakter tymczasowy. Dziękujemy za wyrozumiałość.