Promocja eko gry VR w ramach Game Day we Wrocławiu!

18.03.2019 r.

Już 28 marca w Centrum Technologii Audiowizualnych twórcy gry Trash Rage podzielą się historią jej powstania i zorganizują eko happening, w czasie którego wygrać będzie można gogle VR – Oculus Go.

Na jednym z 6 stanowisik dostępnych w czasie Game Day Wrocław, twórcy gry Trash Rage zaprezentują technologię VR/AR oraz umożliwią przekonanie się na własnej skórze jak wirtualna rzeczywistość podejmuje tematykę ekologii w formie rozrywki – każdy będzie mógł spróbować swoich sił w grze.Dodatkowo w turnieju gry będzie można wygrać Oculus’a Go!

O godzinie 18:00 na stosiku promującym Trash Rage będzie można spotkać „progromców mitów” z Ekosystemu. Edukatorzy opowiedzą o prawidłowej segregacji odpadów, opowiedzą czym jest recykling. Zachęcamy do przyniesienia ze sobą elektrośmieci – niedziałające tablety, komórki, baterie, pady, myszki, klawiatury, kabelki będzie można wyrzucić do specjalnego kontenera.

Wsparcia merytorycznego udzielają również goście z Ekolandiaedu oraz ZOO Wrocław, którzy o tym, jak działalność człowieka wpływa na przyrodę.

28 marca, 18:00 – 21:00
Centrum technologii Audiowizualnych,

ul. Wystawowa 1, Wrocław