Eko-warsztaty 3R: Stwórz jesienny lampion z odpadów

30.09.2018 r.

6 października weź udział w warsztatach upcyclingowych i stwórz kolejny element dekoracyjny dla swojego mieszkania, zamiast kupować nową ozdobę.

Nadchodzi jesienna pora długich i chłodnych wieczorów. Warto przygotować się na nią i dodać swojemu mieszkaniu trochę blasku. Przytulną atmosferę mogą zapewnić na przykład lampiony wykonane własnoręcznie i z materiałów, które moglibyśmy wyrzucić, a warto je raz jeszcze wykorzystać.

Lampiony zgodne z zasadą 3R (Reduce, Reuse, Recycle) można wykonać podczas zajęć z cyklu #ZróbToSam w EkoCentrum. To warsztaty rodzinne, gdzie rodzice wraz z dziećmi będą mogli stworzyć jesienne lampiony z surowców pochodzenia wtórnego, wdrażając w życie zasadę 3R. Lampiony postawione na parapecie czy powieszone na oknie stworzą klimat idealny do refleksji i rozmów z bliskimi.

Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona, dlatego należy zgłaszać chęć udziału pod adresem mailowym: hogatalos@gmail.com

Miejsce
EkoCentrum Wrocław
ul. Św. Wincentego 25A

Kiedy?
6 października 2018 r. (sobota),
godz.14.00

Warsztaty finansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu w ramach projektu zajęcia edukacyjne EkoCentrum Wrocław.