Otwarte warsztaty z segregacji odpadów w ramach Festiwalu Edukacji

14.03.2018 r.

Festiwal edukacji skierowany jest do najmłodszych mieszkańców Dolnego Śląska, którzy już niebawem staną przed wyborem własnej ścieżki kształcenia, a następnie zaczną wchodzić na rynek pracy.

Podczas festiwalu zostanie zaproponowana szeroka gama propozycji edukacyjnych dedykowanych uczniom, rodzicom i kadrze pedagogicznej. Wydarzenie pozwoli poznać możliwości związane z różnymi kierunkami dalszego rozwoju naukowego. Festiwal to świetna okazja zarówno do poznania ofert różnorakich instytucji z sektora edukacji, jak i do rozmowy z wieloma ciekawymi gośćmi, gotowymi do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Ze swojej strony zapraszamy do udziału warsztatach prowadzonych przez zespół Ekosystemu. Warsztaty dotyczą segregacji odpadów i będą stanowić część Festiwalu, który odbędzie się w dniach 25-26 marca 2018 na Stadionie Wrocław.

Wrocławski Festiwal Edukacji 2018 jest powrotem do szczytnej tradycji targów edukacyjnych. Przewidziano liczne warsztaty, szkolenia, konferencje oraz dyskusje – z przedstawicielami świata nauki i biznesu, którzy opowiedzą m.in. o wymaganiach, jakie współczesny rynek pracy stawia kandydatom na studia. Jednocześnie eksperci z sektora edukacji opowiedzą o wprowadzanych zmianach w egzaminach maturalnych oraz zmianach związanych z powrotem do m.in. 8-letniej podstawówki i 4-letniego liceum.

Warsztaty segregacji odpadów

Wrocławski Festiwal Edukacji
26 marca (niedziela); godzina 9:15
Stadion Wrocław