Konkurs dla dzieci – chroń lasy tropikalne

17.08.2016 r.

Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo Burda i nosi tytuł „Chroń z Szymonem lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców!”. Jest to nawiązanie do jednej z publikacji wydawnictwa – książki Szymona Radzimierskiego: „DZIENNIK ŁOWCY PRZYGÓD”.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: Jak Ty możesz pomóc chronić lasy tropikalne na Borneo i ich mieszkańców? (np. orangutany, nosacze, dzioborożce i inne zagrożone gatunki)?

Organizatorzy dopuszczają różnorodne formy odpowiedzi, takie jak:

– opis, (maksymalna długość tekstu to karta A4),
– filmik (maksymalna długość wideo to 40 sekund)
– prezentacja (maksymalnie 5 slajdów)
– plakat
– rysunek
– kolaż
– inna praca plastyczna

Prace multimedialne należy wysłać na adres mailowy: planetkiwi@burdamedia.pl, natomiast prace plastyczne pocztą tradycyjną (adres poniżej).

Dział Książek,
Burda National Geographic Polska,
ul. Marynarska 15,
02-674 Warszawa,
z dopiskiem: konkurs „Dziennik łowcy przygód”.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 18 września o godzinie 12:00 w Centrum Zarządzania Światem, przy ul. Okrzei 26 w Warszawie podczas spotkania autorskiego z Szymonem Radzimierskim. Wybrane prace przekazane zostaną na aukcję. Dochód przekazany zostanie na autorskie projekt Szymona: Junior Ranger Kapuas Hulu, mający na celu uczenie dzieci i młodzieży na Borneo jak chronić lasy i zwierzęta zamieszkujące Borneo.

Więcej informacji znajdziesz: tutaj.