Otwarty Międzyszkolny Konkurs Artystyczno-Ekologiczny na projekt ekoulotki

14.03.2016 r.

Przedszkolaki i uczniowie są zaproszeni do udziału w Otwartym Międzyszkolnym Konkursie Artystyczno-Ekologicznym na projekt ekoulotki. Zgłoszenia mailowe przyjmowane będą do 15 marca.

W konkursie o charakterze otwartym mogą wziąć udział uczniowie i wychowankowie wrocławskich placówek oświatowych. Projekty mogą być zgłaszane indywidualne lub grupowo, w dowolnej technice – odręcznej, komputerowej lub w formie fotografii. Temat ulotki to: „Odnawialne źródła energii”

Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na stronie projektu: www.mojzielonydom.cku.wroc.pl oraz na fanpage’u projektu na Facebooku. Natomiast zwycięskie prace konkursowe zostaną wykorzystane do zaprojektowania ekoulotki promującej ideę projektu: „Mój zielony DOM”.

Zaplanowane wyróżnienia i nagrody w następujących kategoriach:
- 3-4 latki
- 5-6 latki
- klasy szkoły podstawowej I – III
- klasy szkoły podstawowej IV-VI
- uczniowie klas gimnazjalnych
- uczniowie klas licealnych/technikum

Prace konkursowe należy dostarczyć lub przesłać wraz z uzupełnionym formularzem zgłoszeniowym – do wtorku 15.03.2016 r. na adres Biura projektu „Mój zielony DOM”, ul. Szkocka 64B, 54-402 Wrocław lub – jeśli umożliwia to technika wykonania pracy – mailowo na adres mojzielonydom@cku.wroc.pl.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: do poniedziałku 21.03.2016 r.