Odbiór odpadów 11 listopada

08.11.2013 r.

W związku z Narodowym Świętem Niepodległości przypadającym w poniedziałek 11 listopada, przesunięte będą terminy odbioru odpadów w niektórych rejonach Wrocławia.

Sektor Fabryczna (CHEMEKO-SYSTEM Sp. z o.o.)

W rejonach osiedli: Maślice Wielkie, Maślice Małe, Pilczyce, Popowice, Gadów Mały, Żerniki, Nowy Dwór, Pracze Odrzańskie Leśnica, Stabłowice Stare, Stabłowice Nowe, Żar, Pustki, Ratyń, Marszowice, Złotniki, Kozanów przesunięciu o jeden dzień ulegną odbiory tworzyw sztucznych i papieru w tzw. wysokiej zabudowie, czyli w budynkach wspólnotowych i spółdzielczych. W zabudowie jednorodzinnej odbiór worków z odpadami odbędzie się zgodnie z harmonogramem.

We wtorek (12 listopada) będą odbierane odpady zmieszane w wysokiej zabudowie na osiedlach Popowice, Nowy Dwór, Gądów Mały.

Odpady w tych rejonach odbiera Chemeko-System.

W rejonie osiedli Jerzmanowo, Jarnołtów, Gajowice, Grabiszyn, Grabiszynek, Oporów, Kuźniki, Muchobór Wielki, Strachowice, Osiniec zmienione będą terminy selektywnie zbieranych odpadów zielonych, makulatury i tworzyw sztucznych.

O jeden dzień ulegną przesunięciu terminy odbioru odpadów zielonych – z poniedziałku 11 listopada na wtorek 12 listopada, i z wtorku 12 listopada na środę 13 listopada.

Makulatura będzie odebrana w piątek 8 listopada zamiast w poniedziałek oraz w środę 13 listopada zamiast we wtorek.

Odbiór tworzyw sztucznych na osiedlach Muchobór Wielii, Oporów, Strachowice zamiast w poniedziałek będzie realizowany w sobotę, 9 listopada, natomiast na Gajowicach i Grabiszynie w wtorek, 12 listopada.

Zmianie ulegnie także termin odbioru odpadów zmieszanych. W sobotę 9 listopada odpady będą zabierane z następujących lokalizacji: Gajowicka, Krucza, Grochowa, Hallera, Grabiszyńska 82-84, Lubuska, Lwowska, Skwierzyńska, Skwierzyńska/Szczęśliwa, Jemiołowa, Ostrowskiego, Pretficza, Wróbla/Pretficza/Pretficza, Wróbla/Pretficza, Wróbla/Gajowicka/Hallera, Sztabowa, Sztabowa/Wróbla/Hallera, Krucza/Wróbla, Stopnicka, Wróbla.

Na pozostałych ulicach śmieci zmieszane będą odbierane we wtorek, 12 listopada.

Odbiory realizuje SITA Sp. z o.o.

Sektor Krzyki (PHK Sp. z o.o. TRANS-FORMERS WROCŁAW)

Na terenie Krzyków odbiór odpadów komunalnych, zarówno zmieszanych jak i zbieranych selektywnie w tygodniu (11-15 listopada) nastąpi z jednodniowym przesunięciem (odpady będą odbierane odpowiednio w dniach 12-16 listopada).

W poniedziałek, 11 listopada zgodnie z harmonogramem odbierane będą śmieci przy Alei Wiśniowej, Alei Karkonoskiej, Burzowej, Deszczowej, Gradowej, Krzyckiej, Pocztowej, Przyjaźni, Skarbowców, Sudeckiej, Sztabowej, Wietrznej, Wyścigowej i Zefirowej.

W pozostałych rejonach miasta odbiór odpadów będzie realizowany zgodnie z dotychczasowym harmonogramem.