Do 5 lutego zbierane będą choinki

04.02.2015 r.

Na zlecenie Ekosystemu drzewka są zabierane raz na tydzień z punktów odbioru odpadów (wiaty śmietnikowe, miejsca ustawienia kontenerów) przez firmy zajmujące się odbiorem odpadów w mieście.

Prosimy o wystawianie drzewek na dzień przed planowanym wywozem. Harmonogram ostatnich wywozów:

Krzyki

środy: 4 lutego

Osiedla: Powstańców Śląskich, Księże
czwartki: 5 lutego

Osiedla: Huby, Gaj, Tarnogaj
piątki: 6 lutego

Osiedla Ołtaszyn, Wojszyce

Stare Miasto i Śródmieście

środy: 4 lutego

ulice: Bacha, Barlickiego, Bartla, Barycka, Biegasa, Bp. Tomasza I, Brandta, Brata Alberta, Brodatego, Bujwida, Chełmońskiego, Chemiczna, Chrobrego, Cicha, Cinciały, Cybulskiego, Czarnoleska, Czerwonego Krzyża, Damrota, Daszyńskiego, Dembowskiego, Dicksteina, Dmowskiego, Dolna, Drobnera, Dubois, Fałata, Gdańska, Grottgera, Heweliusza, Jagiellończyka, Jagiełły, Jasna, Jaracza, Jedności Narodowej, Kaszubska, Kilińskiego, Kluczborska, Korczaka, Kossaka, Kożuchowska, Kręta, Krzywa, Księcia Witolda, Kurkowa, Ledóchowskiego, Liskego, Lompy, Łokietka, Łowiecka, Malczewskiego, Matejki, Miarki, Mickiewicza (od Wróblewskiego do 9 Maja), Młodnickiego, Mosbacha, Mozarta, Myśliwska, Na Szańcach, Namysłowska, Niemcewicza, Nobla, Nowowiejska, Oleśnicka, Ołbińska, Orzeszkowej, Otwarta, Parkowa, Pasterska, Paulińska, Pautscha, Pestalozziego, Piramowicza, Pobożnego, Podwórcowa, Pomorska, Poniatowskiego, Powstańców Wielkopolskich Plac, Probusa, Promień, Prusa, Przeskok, Ptasia, Pugeta, Reja, Roosevelta, Rostafińskiego, Rozbrat, Rychtalska, Rydygiera, Sempołowskiej, Siemiradzkiego, Składowa, Słowiańska, Sopocka, Srocza, Staszica Plac, Stein, StrzeleckiPlac, Śrutowa, Św. Macieja Plac, Św. Wincentego, Świętokrzyska, Tramwajowa, Trzebnicka, Ukryta, Urbańskiego, Ustronie, Walecznych, Wąska, Westerplatte Plac, Witelona, Wittiga, Wiwulskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego, Wygodna, Zielonego Dębu, Zyndrama z Maszkowic, Żeromskiego, Żiżki.
czwartki: 5 lutego

ulice: Baudouina de Courtenay, Bolesławiecka, Braniborska, Chojnowska, Cieszkowskiego, Czarnieckiego, Długa, Dobra, Drzewna, Głogowczyka, Głogowska, Gnieźnieńska, Góralska, Handelsmana, Inowrocławska, Kaczmarskiego, Kruszwicka, Krzywickiego, Legnicka, Litomska, Lubińska, Łęczycka, Mianowskiego, Michalczyka, Młodych Techników, Nabycińska, Pilata, Poznańska, Robotnicza, Rybacka, Salezjańska, Sikorskiego, Słubicka, Sokolnicza, Solidarności Plac, Stacyjna, Starogroblowa, Strzegomska, Strzegomski Plac, Szczepińska, Ścinawska, Śniadeckich, Środkowa, Śrubowa, Świętochowskiego, Zachodnia, Zelwerowicza, Zielonogórska, Ziemowita, Złotoryjska, Żytnia.
piątki: 6 lutego

ulice: Bałuckiego, Bandtkiego, Bogusławskiego, Chopina, Czackiego, Czysta, Dworcowa, Druckiego-Lubeckiego, Elsnera, Grabiszyńska, Gwarna, Jęczmienna, Karłowicza, Kochanowskiego, Kolberga, Kolejowa, Kołłątaja, Komandorska, Kościuszki, Legionów, Lelewela, Lipińskiego, Łąkowa, Moniuszki, Muzealna, Plac Muzealny, Na Końcu, Noskowskiego, Orląt Lwowskich Plac, Paderewskiego, Pawłowa, Piłsudskiego, Pochyła, Podwale, Prosta, Pszenna, Rejtana, Rozjezdny Plac, Różyckiego, Sądowa, Smoleńskiego, Stawowa, Szpitalna, Szprotawska, Szramka, Szymanowskiego, Świebodzka, Tęczowa, Trzemeska, Wieniawskiego, Wysoka, Zapolskiej, Zaporoska, Zdrowa, Zielińskiego, Żytnia.

Psie Pole

środy: 4 lutego

ulice: Ałunowa, Aptekarska, Bagatela, Bałkańska, Bezpieczna, Brzostowska, Bukowicka, Bułgarska, Cerekwicka, Chorwacka, Czeska, Czytankowa, Elementarzowa, Falskiego, Falzmanna, Fortowa, Gimnazjalna, Irysowa, Jugosłowiańska, Kanonierska, Knastera, Korzeńska, Krośnicka, Krzyżanowicka, Kubali, Lekarska, Lekcyjna, Ligocka, Lutycka, Ługowa, Łużycka, Machnicka, Marczewskiego, Milicka, Młynarska, Morawska, Obodrzycka, Obornicka, Osiecka, Osolska, Pakosławska, Parnickiego, Pleszewska, Polanowicka, Poprzeczna Al., Postolińska, Poświęcka, Prusicka, Przejazdowa, Raszowska, Redycka, Rudawska, Serbska, Skoczna, Skoroszowska, Słowacka, Sołtysowicka, Starościńska, Stradomska, Strzelecka, Sulejowska, Sulmierzycka, Torfowa, Twardogórska, Wierzchowicka, Wołowska, Zaułek Rogoziński, Zawońska, Złotowska.
czwartki: 5 lutego

ulice: Admiralska, Archeologów, Armii Ludowej, Astrowa, Azaliowa, Barwinkowa, Belgradzka, Berlinga, Bora-Komorowskiego, Bratkowa, Bratysławska, Charkowska, Chmielna, Chocimska, Daliowa, Dobroszycka, Dubrownicka, Etnografów, Forsycjowa, Gostyńska, Hetmańska, Irkucka, Jagiellońska, Jaśminowa, Jeziorowa, Kasztelańska, Konwaliowa, Kopańskiego, Kotwiczna, Krokusowa, Królewska, Królowej Marysieńki, Krzywoustego, Księżycowa, Kujbyszewska, Kurska, Kwiatowa, Liliowa, Liońska, Lublańska, Łozińska, Łuczników, Malwowa, Marynarska, Masztowa, Mieczykowa, Mirtowa, Nagietkowa, Niepodległości, Odeska, Odolanowska, Odrodzenia Polski, Okrętowa, Okulickiego, Oleska, Omska, Orna, Paryska, Pawłowicka, Pedagogiczna, Przebiśniegowa, Przedwiośnie, Przylaszczkowa, Ruciana, Ryska, Sarajewska, Sasankowa, Sewastopolska, Skarbu Zakrzowskiego, Skopijska, Spacerowa, Starodębowa, Staropolska, Stoczniowa, Stokrotkowa, Szafranowa, Szarotkowa, Tallińska, Wallenroda, Widawska, Wiedeńska, Wilanowska, Wilczkowska, Wołgogradzka, Zagrzebska, Zakrzowska, Zatorska, Złocieniowa.
piątki: 6 lutego

ulice: Białych Goździków, Bierutowska, Bławatna, Cholewkarska, Cynamonowa, Ćwiczebna, Czerwonych Maków, Dalimira, Dekarska, Dłutowa, Farna, Franki, Fryzjerska, Geodezyjna, Gorlicka, Grawerska, Grodzieńska, Hokeistów, Inflancka, Inspektowa, Jarocińska, Jubilerska, Kaczeńcowa, Kajakarzy, Kaletnicza, Kapliczna, Kiełczowska, Kłokoczycka, Kminkowa, Kominiarska, Kordiana, Koszykarzy, Kowieńska, Krotoszyńska, Księgarska, Lawendowa, Lidzka, Lipska, Litewska, Łopianowa, Łyżwiarzy, Malborska, Markowskiego, Mazepy, Meliorancka, Miejska, Miętowa, Mikory, Miłostowska, Mroźna, Mulicka, Nadbrzeżna, Nowogródzka, Opłotkowa, Osobowicka, Ostowa, Ostrowska, Ostrzeszowska, Palacha, Palisadowa, Pełczyńska, Perzowa, Pęgowska, Pielęgniarska, Piłkarzy, Piwnika-Ponurego, Plac Wyzwolenia, Podbiałowa, Poleska, Rzeczna, Rzemieślnicza, Siatkarzy, Sienna, Strażacka, Sułowska, Sycowska, Szachistów, Szałwiowa, Szewczenki, Szkutnicza, Szniolisa, Ślazowa, Świętego Huberta, Tylna, Tymiankowa, Waniliowa, Wędkarzy, Wieluńska, Wieruszowska, Witebska, Witkowska, Wójtowska, Wrzosowa, Zabłocie, Zagaje, Zajączkowska, Zalipie, Załęże, Zapotocze, Zarzecze, Zaziębie, Zduńska, Zegarmistrzowska, Zielna, Złotej Lilii, Żmudzka, Żużlowców, Żywopłotowa.

Fabryczna

środy: 4 lutego

Kozanów: Bobrzańska, Celtycka, Dobrzańska, Dokerska, Dziadoszańska, Dzielna, Gołężycka, Grobla Kozanowska, Gwarecka, Ignuta Piotra, Kolista, Kozanowska, Modra, Nadrzeczna, Pałucka, Połbina Iwana, gen., Setna, Sielska, Ślężańska, Trzebowiańska, Wiślańsk.

Oporów: Adamieckiego, Aleja Piastów, Awicenny Ibn Siny, Balzaka Honoriusza, Bukowskiego, Cesarzowicka, Darwina, Dzierżonia Jana, ks., Feichta Hieronima, Giełdowa, Harcerska, Jana Nikliborca, Jordanowska, Jutrzenki, Kadłubka, Karmelkowa, Kowalskiego, Kupiecka, Kwiatkowskiego, Leszczynowa, Maleczyńskich, Mikulskiego, Mokronoska, Morelowskiego, Nałkowskiej, Ostroroga, Petrażyckiego, Pękalskiego, Rosponda, Skarbka , Sobótki, Solskiego, Stanki, Stefki, Steinhausa Hugona, Suskiego, Ślązaka, Śniegockiego, Taszyckiego, Trentowskiego, Turystyczna, Wiejska, Wysłoucha, Zoli.

Pilczyce: Bednarska, Dworska, Gosławicka, Górnicza, Hutnicza, Koszykarska, Lotnicza, Mączna, Murarska, Paniowicka, Papiernicza, Pilczycka, Rękodzielnicza, Szklarska, Tkacka.

Złotniki: Bocheńska, Chęcińska, Częstochowska, Czorsztyńska, Dębicka, Grybowska, Jarosławska, Jasielska, Kamiennogórska, Kielecka, Kościańska, Krzeszowska, Limanowska, Łukowa, Małopolska, Miechowska, Mieroszowska, Nowosądecka, Nowotarska, Olkuska, Opoczyńska, pl. Ciesielski, pl. Kaliski, Przemyska, Rabczańska, Radomska, Rajska, Rawicka, Rzeszowska, Solińska, Tarnowska, Wielkopolska, Wschowska, Zakopiańska, Złotnicka, Żwirowa, Żywiecka.

Gądów Mały: Bajana, Balonowa, Bulwar Dedala, Bulwar Ikara, Bystrzycka, Drzewieckiego, Estakada Gądowska, Gądowska, Horbaczewskiego, Hynka, Idzikowskiego, Latawcowa, Metalowców, Na Ostatnim Groszu, Orlińskiego, Samolotowa, Skrzydlata, Sterowcowa, Szomańskiego, Szybowcowa, Tańskiego.
czwartki: 5 lutego

Muchobór Wielki: Baranowicka, Bliźniacza, Boguszewskiej Heleny, Buczacka, Cabaja, Cieślikowskiego, Dąbrowskiej, Dołęgi-Mostowicza, Drohobycka, Dygata, Dzielnicowa, Gagarina, Giżyckiego, Godlewskiego, Gombrowicza, Hłaski, Husycka, Karpacka, Knota, Końcowa, Kosidowskiego, Kossak-Szczuckiej, Krzemieniecka, Kunickiego, Leska, Łaska, Meissnera, Mińska, Nowohucka, Osiedlowa, Otwocka, Parandowskiego, Pileckiego, Pińska, Podolska, Postępowa, Przedświt, Pusta, Rakietowa, Rejonowa, Rodziewiczówny, Roślinna, Samborska, Słonimska, Sokalska, Stachury, Stanisławowska, Stryjska, Szarskiego, Tarnopolska, Trawowa, Trzebiatowskiego, Tyrmanda, Wańkowicza, Zagony, Zbarska, Żwirki i Wigury, Żytomierska

Nowy Dwór: Budziszyńska, Chociebuska, Grodecka, Gubińska, Komorowska, Krośnieńska, Nowodworska, Rogowska, Strzegomska, Wojrowicka, Zemska

Popowice: Białowieska, Biały Kąt, Bielska, Bobrza, Brynicka, Jaworska, Jelenia, Kłodnicka, Kwiska, Legnicka, Małopanewska, Milenijna, Niedźwiedzia, Ojców Oblatów, Opawska, pl. Wiślany, Popowicka, Przedmiejska, Puszczańska, Robotnicza, Rysia, Starograniczna, Stobrawska, Wagonowa, Wejherowska, Zajęcza, Żubrza.

Żerniki: Berberysowa, Dojazd, Gdacjusza, Ketlinga, Kiemliczów, Kmicica, Komeńskiego, Kordeckiego, kard., Lubczykowa, Objazdowa, Pieprzna, Przednia, Przybyły, Rezedowa, Roździeńskiego, Rumiankowa, Ryżowa, Strachowicka, Skrzetuskiego, Udzieli, Zagłoby, Żernicka

Żerniki Nowe: Białodrzewna, Białogardzka, Bukowa, Grabowa, Konińska, Kosmonautów, Lewa, Trójkątna

Strachowice: Cichociemnych, Desantowa, Graniczna, Skarżyńskiego, Wardzyńskich, Zarembowicza
piątki: 6 lutego oraz sobota 10 lutego

Osiniec: Osiniecka, Rdestowa, Widłakowa

Leśnica: Brzezińska, Bujna, Ekonomiczna, Eluarda Pawła, Kącka, Kobylnicka, Krępicka, Lubiąska, Łączna, Majchra, Małoszyńska, Młodzieżowa, Mokrzańska, Niemkińska, Niepierzyńska, Owczarska, pl. Świętojański, Płońskiego Michała, Polkowicka, Prochowicka, Promenada, Rubczaka, Rytownicza, Skoczylasa, Snycerska, Sosnowa, Stroma, Szczepanowska, Ślepa, Średzka, Wolska, Woronowicka, Wyboista, Zajazdowa.

Mokra: Chobieńska, Dolnobrzeska, Junacka, Kresowa, Liściasta, Modrzewiowa, Mojęcicka, Ostrężynowa, Smolna, Szpilkowa, Świerkowa, Ulowa, Watowa, Wińska.

Pustki: Gielniaka Józefa, Jajczarska, Klonowa, Mleczarska, Platanowa, Pustecka, Serowarska.

Ratyń: Beskidzka, Gromadzka, Krajobrazowa, Miodowa, Ratyńska, Równa, Szkolna, Wojska Polskiego.

Żar: Lubska, Lutyńska, Malczycka, Stefana Batorego, Trzmielowicka, Żarska.

Muchobór Mały: Angielska, Australijska, Babimojska, Belgijska, Białoruska, Buczacka, Duńska, Estońska, Fabryczna, Francuska, Grecka, Hiszpańska, Holenderska, Irlandzka, Kanadyjska, Klecińska, Muchoborska, Norweska, Otyńska, Przemkowska, Robotnicza 90-114, Rudzka, Stanów Zjednoczonych, Strzegomska 178-322, Szczyrki, Szkocka, Szwajcarska, Szwedzka, Traktatowa, Turecka, Ukraińska, Wagonowa.

Jarnołtów: Gałowska, Jarnołtowska, Krzeptowska, Samotworsk.

Jerzmanowo: Adamczewskich, Chodkiewicza, Gruszowa, Jasińskiej, Jerzmanowska, Koniecpolskiego, Kośnego, Piołunowa, Płużna, Żółkiewskiego.

Kuźniki: Bytowska, Darłowska, Domasławska, Dziwnowska, Dźwirzyńska, Elbląska, Gołnowska, Helska, Hermanowska, Jaksonowicka, Knignicka, Kołobrzeska, Koszalińska, Majakowskiego Włodzimierza, Międzyzdrojska, Morska, Pucka, Pyrzycka, Rewalska, Sarbinowska, Słupska, Stargardzka, Sukielicka, Szczecińska, Świnoujska, Uznamska, Wołyńska, Woźnicza.